קטלוג בקליק!

מבית Netgo מציעה פתרון תוכנה מהפכני וראשון מסוגו להפקה יומיומית של עמודים מעוצבים לדפוס ולאינטרנט בלחיצת כפתור. התוכנה מאפשרת הפקה אוטומטית של קטלוג וירטואלי, Catalog–E, היישר מבסיס הנתונים בתוך דקות, ושילוב מיידי בכל אתר אינטרנט - חווית קנייה חדשה לגמרי בזירת B2C ו-B2B.

 

הוצאה לאור של עמודי טקסט ותמונות, לדפוס ולאינטרנט, היא תהליך מורכב ומסורבל. Go2Publish מפשטת את התהליך ומאפשרת, לראשונה, איסוף מידע מבסיס הנתונים, העברה אוטומטית לתבניות של עמודים מעוצבים בתוכנת Adobe InDesign, מיון ועימוד של כל פריט - והכול בלחיצת כפתור אחת!

 

Go2Publish מאפשרת להפיק בתוך דקות מאות עמודים, בשפות שונות ובמידות שונות, ללא כל התערבות ידנית, תוך חסכון משמעותי ביותר בזמן ובכסף. התוצאה: בנוסף לקטלוג המודפס, קטלוג וירטואלי חי, מעודכן ודינאמי, עם קישורים פנימיים וחיצוניים למידע מורחב על מוצרים, קובצי וידאו ופלאש, סל קניות, הפנייה למוצרים נלווים וניווט אינטואיטיבי בין המוצרים.

 

Go2Publish - הדרך הכדאית, הפשוטה והקלה ביותר להפקת קטלוגים מפולחים וממוקדים, מדריכים מסווגים, דפי מוצר, מבצעים, דפי מידע, דוחות פיננסיים, דוחות ניהול ועוד, באיכות הגבוהה ביותר.

דוגמאות בגלריה

 

 

קטלוג וירטואלי

פתרון חדשני ה"מפיח חיים" בקטלוג, ומציג אותו על גבי מסך המחשב כמהדורה מדפדפת דיגיטאלית ותלת מימדית.

הקטלוג הוירטואלי מאפשר את הצגת המוצרים ברמת עיצוב ודיוק כמו בדפוס עם האינטראקטיביות של האינטרנט.  הלקוח יכול למצוא בקלות ובמהירות את המוצרים אותם הוא מחפש, וחווית הדפדוף הנעימה מושכת אותו לראות גם מוצרים שאולי לא ידע על קיומם ועשויים לעניין אותו.

דוגמאות בגלריה

 

 

4 היתרונות הבולטים של Go2Publish

1. פתרון שיווקי זמין, גמיש ומפולח

תוכנת Go2Publish מפיקה את הקטלוג המעוצב בלחיצת כפתור תוך דקות ספורות, ומשפרת באופן ניכר את זמן ההגעה לשוק (Time to Market).

הפקת קטלוגים On Demand, על פי צורכי הלקוח, מאפשרת יצירת קטלוגים שונים לפי קבוצות מוצרים, בשפות שונות, במטבעות שונים, במידות משתנות, וביצוע מכירות ישירות מהקטלוג, תוך דפדוף וסימון מוצרים לרכישה.

התוכנה מאפשרת ביצוע פעולות שיווק מתפרץ ויזום (Push Marketing), בשילוב עם מערכות CRM, ולאיש השיווק לעבוד on-line ולהפיק במהירות שיא קטלוג מהודר עם טווח מוצרים, מחירים מעודכנים ומבצעי הנחות מותאמים לכל לקוח.

 

2. החזר השקעה (ROI) מיידי

חווית קניה חדשנית ומלהיבה מגדילה את כמות הקונים והקניות בקטלוג ובהתאם מקצרת את זמן החזר ההשקעה.

תהליך ההפקה האוטומטי מבטל תהליכים עתירי שעות עבודה ומאפשר הפקת קטלוג עדכני On Demand. ההפקה ישירות מבסיס הנתונים נמשכת דקות ספורות, לעומת חודשים של עבודת עימוד בתהליך הידני.

 

3. מקור מידע אחד – דיוק מקסימאלי

המידע לכל סוגי המדיה מאוחסן במקום אחד, בין אם במערכות ERP, CRM, בתוכנת ניהול מוצרים או בקובץ Excel. התוכנה יודעת לקרוא את נתוני המוצרים מכל בסיס נתונים. עדכון הנתונים במקום אחד משמש גם את האינטרנט וגם את הפקות הדפוס, חוסך בשעות עבודה ומבטיח עדכון מחירים והתאמה מלאה בין אמצעי המדיה השונים. קריאת המידע ישירות מבסיס הנתונים ומיונו האוטומטי לא מותיר מקום לטעויות אנוש.

 

4. עיצוב ברמה הגבוהה ביותר

שימוש ב-InDesign, תוכנת העיצוב המובילה של Adobe לעימוד והפקה, מאפשר יכולות עיצוב ויצירתיות מתקדמות ביותר, הן בשימוש בתבניות (Template) שבמאגר והן כתבנית ייחודית ללקוח.

 

ובנוסף:

  • הוספה אוטומטית של קישורים (Hyperlinks) למידע נוסף או לסל קניות

  • חלוקה למספר בלתי מוגבל של קבוצות ותתי קבוצות למוצרים

  • עיצוב שונה של מוצרים וקבוצות מוצרים והפניות בין מוצרים ועמודים

  • תוכן עניינים, דפי שער, כותרות, רקעים, תמונות מתחלפות, קובצי וידאו ופלאש

  • תמיכה בכל סוגי התמונות:  pdf, gif, jpg, png, eps

  • יכולת הוספת scripting למשתמשים מתקדמים

 

ל-Netgo ניסיון עשיר במתן פתרונות כוללים בתחום ה-Publishing ובהטמעת מערכת Go2Publish, שתוכננה בקפידה רבה ומאפשרת גמישות מקסימאלית, בהתאם לדרישות הלקוח. Go2Publish מותקנת עם תוכנת ניהול ידידותית למחשבי PC, המאפשרת ביצוע הפקה והדפסה בלחיצת כפתור. המוצר מגיע גם בתצורת Server לשירות של הפקות אוטומטיות מכל מחשב ברשת הפנימית והחיצונית של הלקוח.