קטלוג בקליק

/קטלוג בקליק
קטלוג בקליק 2017-01-04T15:36:46+00:00

קטלוג בקליק – Go2Publish

הפקה בלחיצת כפתור של עמודים מעוצבים לדפוס, לאינטרנט ולמובייל

Go2Publish הינו כלי רב עוצמה ההופך את בסיס נתוני המוצרים לקטלוג מרהיב.

ניתן להפיק מכל בסיס נתונים לכל עיצוב תוך שימוש באפשרויות המתקדמות ביותר של Adobe InDesign

Go2Publish מאפשר להפיק בזמן קצר מאות עמודים, בשפות שונות ובמידות שונות, ללא כל התערבות ידנית, תוך חסכון משמעותי ביותר בזמן ובכסף.

התוצאה: בנוסף לקטלוג המודפס, קטלוג וירטואלי חי, מעודכן ודינאמי, עם קישורים פנימיים וחיצוניים למידע מורחב על מוצרים, קבצי וידאו ופלאש, סל קניות, הפנייה למוצרים נלווים וניווט אינטואיטיבי בין המוצרים.

Go2Publish – הדרך הכדאית, הפשוטה והקלה ביותר להפקת קטלוגים מפולחים וממוקדים, מדריכים מסווגים, דפי מוצר, מבצעים, דפי מידע, דוחות פיננסיים, דוחות ניהול ועוד, באיכות הגבוהה ביותר.

המוצר מיועד ל:

  • מנהלי מוצר
  • מנהלי מרקום
  • מנהלי שיווק
  • מעצבים
  • סטודיו לעיצוב

ציטוטים מלקוחות :

  • "בפחות מיום הופקו מאות עמודי קטלוג, לראשונה אנחנו ממתינים למנהלי המוצר לבדיקת הקטלוג…" (גרפיקאית ראשית בישקר)
  • "תוך יומיים קיבלנו את הקטלוג בשפות שונות ובמטבעות שונים  – אנגלית, ספרדית ואיטלקית…" (ברמד)
  • "השימוש בתוכנת g2p הוא כמו קסם, תגדירו בדיוק מה אתם צריכים וממש בלחיצת כפתור יש לכם קטלוג! אצל אלי ועופר הכול פתיר ותמיד piece of cake – הזמינות, השירות והשותפות בתהליך, מאפשרים לי להפיק מחירון או קטלוג  במהירות ובקלות בכל רגע נתון.  " (ניסקו  – ציטוט של ורד)
  • "היצירתיות שלכם, המחשבה מחוץ לקופסה והרצון להבין לעומק את מה שחשוב, נתן את הערך המוסף בשיתוף פעולה"  (MIS Implants)

שמרו נפשם Helptsd

'שמרו נפשם' היא קהילה הפועלת למען נפגעי פוסט טראומה (PTSD) בעת השירות הצבאי, במתן תמיכה ועזרה לנפגעים, והעלאת המודעות לזיהוי מוקדם וטיפול נכון.

כנפיים של קרמבו

'כנפיים של קרמבו' הינה תנועת נוער, מובילת שינוי חברתי, הראשונה והיחידה מסוגה בעולם, לילדים ונוער עם ובלי צרכים מיוחדים. בתנועה אלפי פעילים - ילדים ובני נוער, צעירים בשנת שירות וסטודנטים. פעילי התנועה רואים בכנפיים של קרמבו את תנועת הנוער שלהם ואינם מתייחסים לעשייה בה "התנדבות". שותפים בעשייה גם הורים, אנשי מקצוע ובוגרי התנועה.

תכלית

'עמותת תכלית' הינו מוסד ללא כוונות רווח וללא זיקה פוליטית, אנו מסייעים למשפחות נזקקות, ליתומים ולאלמנות ללא יוצא מן הכלל, הארגון מופעל ע"י צוות מתנדבים ונוסד באוגוסט 1998, פעילותינו מתאפשרת על ידי תרומות הציבור, הארגון תומך בכ-1800 משפחות נזקקות ובכ-12,600 ילדים ברחבי הארץ בערבי החגים, וחודש בחודשו במאות משפחות.