מסע הרפתקה בדרום הודו

אני מזמינה אותך להצטרף אלי למסע מרתק ומפתיע לפגוש את הקסם של הודו ולגלות את הקסם שלך🧝

2 במרץ 2020 (בערב/ אחרי שנבחר) – 15 במרץ 2020

נצא ביחד

בקבוצת נשים קטנה ואינטימית למסע, שהוא הרפתקה, הפתעה, מפגש עם הודו, עם עצמנו ועם האחרות בקבוצה, תהליך של התפתחות אישית, התמסרות וריפוי.

נראה

את הודו ברב גוניותה, ערים תוססות, טבע פראי, מטעי תה, חיים על מים, קהילות, אשראמים ומקדשים.

נחווה

מסע אל הלא מוכר, מפגש עם עצמנו, מפגש עם האחרות, יוגה, איורוודה, טקסים ותהליכים בטבע, פינוק לגוף ולנשמה.

נאכל

אוכל צמחוני/טבעוני משובח, מאכלים מקומיים, גידולים אורגניים, מסעדות מקומיות.

נישן

בעיר, באשראם, באתרי נופש של יוגה, איורודה ומנוחה בטבע.

נשים אהובות,

בשנת 1980, כשאני נערה צעירה לפני צבא הגעתי להודו לראשונה והתאהבתי. למרות הרעש, הבלגן הלכלוך והשוני – הרגשתי שהגעתי הביתה. מאז ביקרתי בהודו עשרות פעמים בחיפוש מתמיד אחרי משהו שאפילו לא ידעתי מהו. לפני 3 שנים במסע אחר, ביבשת אחרת כשאני לבדי עם עצמי, במסע בטבע הפראי של פרו, פגשתי את עצמי במיטבי, הבנתי שבטבע ובכל מקום שאני באמת נוכחת אני בבית ושהיכולת הזאת קיימת בכל אחת מאיתנו. התמסרתי לרצון שלי להשתנות, הפכתי בתוכי כל אבן … והתבוננתי על המהות שלי והשרות שבאתי לעשות כאן. הבנתי שנועדתי לסייע לאנשים לחוות ריפוי של הגוף והנשמה, על ידי מפגש שלהם עם עצמם בטבע.

היום אני מלווה, מרפאה ומורה של א-נשים בתהליכים אישיים, בחיבור לעצמנו, לכוחות ולדרך שלנו, למציאת האיזון וההרמוניה בתוכנו, לריפוי הגוף והנשמה.
אני מובילה מסעות בארץ ובעולם מבוססים על החיבור לטבע, לתרבויות שונות, ליוגה, למורים גדולים, למקומות מקודשים ובעיקר לעצמנו.

אני מאפשרת ותומכת בתהליכי טרנספורמציה אישיים והתמרה של התהליכים לחיי היום יום.

מזמינה אותך  להתלוות אלי למסע של 13 יום לדרום הודו לפגוש את הקסם שלך!!!

מסע של ריפוי לגוף ולנפש: מפגש עם עצמנו באשראם ובטבע, מפגש עם קבוצת נשים מחוייבות ומחוברות. ביחד נחווה יוגה, נשימות, הקשבה, חלימה, תהליכים, טקסים, טיולים בטבע ומפגשים עם אנשים מקומיים. ההתכוונות שלנו היא לפתוח את הלב, לפגוש את עצמנו ולגלות כוחות של אהבה וריפוי בתוכנו. נצבור חוויות, נאכל אוכל צמחוני/טבעוני בריא ונשתף את הסביבה ואת היצורים שסביבנו בשפע שלנו.
מסע של התפתחות אישית: כמעט כל יום נתנסה בתרגול יוגה, נשימות ומדיטציה. ‏  ביחד ‏נחווה תהליכים שונים של הכלה ושיתוף, בנוסף לכל אחת תהיה הזדמנות להביא את הקסם שלה לקבוצה בכל דרך שתבחר.
מסע של מפגשים:  זה לא מתחיל ונגמר במסע, אנחנו ניפגש לפני ואחרי המסע למפגשים אישיים איתי ומפגשים קבוצתיים בהם נכיר ונשתף בכוונות ובצרכים לקראת החוויה העמוקה שנחווה במסע שלנו ואחריה. נלווה אחת את השנייה במהלך המסע כך שמי שתבחר לשתף את הקבוצה באתגרים ורגשות שחוותה ולקבל הכלה, תמיכה ואולי גם עצה – תזכה בכולן.

תכנית הטיול

לפני הנסיעה מפגש אישי איתי ו- 3 מפגשים של הקבוצה במטרה לייצר מחנה משותף והכנה לחוויה.

יום שני 2/3/20
טיסת לילה לדלהי

יום שלישי 3/3/20
טיסת בוקר לבנגלור – נסיעה לאשראם של Art of Living

יום רביעי 4/3/20  עד יום שישי 6/3/20
יצירת בסיס משותף וחיבור לעצמנו ולקבוצה באמצעות תהליך עצמתי בקורס השמחה של Art of Living. שהיה באשראם, תרגול יוגה, מפגש עם השקט והמנוחה.

יום שבת  7/3/20
יציאה מוקדמת בבוקר לבנגלור למפגש והכרות עם הודו של חול וקודש דרך בוקר מוקדם בשוק, מקדשים, ואוכל מקומי, קניות ומשם רכבת לילה לקוצ'ין

יום ראשון 8/3/20
קוצין – יום בעיר
מפגש עם הסטוריה יהודית, תרבות הודית דרומית וזמן קניות

יום שני 9/3/20 עד יום חמישי 12/3/20
נסיעה  ל Kaivalyam  באזור מונאר
חיים בטבע הררי, מפגש עם אוורודה ויוגה וטבע פראי

יום חמישי 12/3/20עד יום ראשון 15/3/20
נסיעה ל Dewalokam
שהיה בטבע חם בחווה אקולוגית ליד הנהר עבודה עם מים וזרימה

יום ראשון 15/3/20
נסיעה לקוצ'ין טיסה לדלהי ומשם לארץ

עלויות

כרטיסי טיסה בAir India    בהתאם למחיר היום הרכישה כ 700$ -750$
עלות המסע כולל קורס השמחה תחבורה, לינה , מדריכים ואוכל (פרוט ימסר למשתתפות ) 2,100$ – 2,400$ בהתאם למספר המשתתפות.

צרי קשר

הרשמי לקבלת מידע על הטיול ומפגש הכרות

    ארגון Art of Living

    הארגון הוקם ע"י שרי שרי ראווי שאנקר בשנת 1981, בראייה גלובלית לפעול להעצמה אישית וחברתית ולהשכנת שלום והרמוניה בין אנשים וקהילות בעולם. המחוייבות הבסיסית של הארגון הינה לפתח מודעות עצמית וערכי אנוש בחברה האוניברסלית. ארגון Art of Living פועל ב-152 מדינות בעולם ומציע מגוון רחב של תכניות להתפתחות אישית וכלים לשחרור סטרס, להשגת שקט ושלווה פנימיים, שמחה ורווחה נפשית ופיסית. הטכניקות של ארגון Art of Living מבוססות על יוגה, מדיטציה, נשימה יוגית ייחודית וחכמה עתיקה לחיים המודרנים. הכלים והידע שהארגון מעניק עזרו במשך השנים למיליוני אנשים להגיע להגשמה עצמית ולשינוי חיובי בחיים.

    בנוסף לסדנאות וקורסים, ארגון Art of Living עובד בשיתוף פעולה עם הארגון הבילאומי לערכי אנוש (IAHV), בפיתוח פרוייקטים הומניטריים, חברתיים והתנדבותיים הכוללים תוכניות לפתרון סכסוכים ודו-קיום, הקלה לאוכלוסיות הסובלות מאסונות טבע והקלה מטראומה, תוכניות לשיקום אסירים, תוכניות לפיתוח כפרים, העצמת נשים וקיימות ופיתוח סביבתי.

    תכנית השמחה של Art of Living

    הקורס מהווה קפיצה לתוך עולם היוגה והמדיטציה, כך שבשיטה אחת מקבלים אפקט עצמתי גם לגוף וגם לנפש. הקורס מורכב מיוגה, מדיטציה, נשימה ותהליכים להבנה עצמית וליצירת איזון עצמי וחשיבה חיובית. בקורס לומדים נשימות יוגיות יחודיות ועצמתיות מאוד, היוצרות רוגע עמוק, שחרור מסטרס, יותר מיקוד ואנרגיה, שיפור בבריאות ומדיטציה שנחווית בצורה טבעית ללא מאמץ. אחד מהאלמנטים העיקריים בקורס תכנית השמחה הוא לימוד טכניקת הנשימה סודרשן קריה שהנה נשימה יחודית  מסוגה בעולם, לשחרור הנפש ממתחים ומחסמים רגשיים, וניקוי הגוף מרעלים, כך הגוף והנפש מגיעים להרמוניה פנימית. הקורס מעניק למשתתפים את הידע המעשי והטכניקות להעצמה אישית וחברתית בעזרתם ניתן להגשים את הפוטנציל המלא שלך ולהצליח בחיים.